ERB Studio

Reklamné predmety

 • Firma ERB Studio ponúka potlač reklamných predmetov aj samotné reklamné predmety

  Po čom túžia vaši zákazníci a obchodní partneri? Okrem nadštandardných služieb a kvalitných produktov, ich určite potešia aj malé prekvapenia či pozornosti, ktorými utužíte vaše obchodné partnerstvá.

  Prezentácia reklamnými predmetmi

  Tričká, perá, igelitové a papierové tašky, odznaky, magnetky a iné reklamné predmety potlačíme sieťotlačou, tampoprintom či flexotlačou. Gravírovaním ich vyzdobíme, a tak vytvoríme hodnotný darček pre vašich obchodných partnerov. Darčekové flaše, etikety, kalendáre, diáre budú vašu firmu dlho prezentovať u vašich klientoch. Potlače na šiltovky, tričká, pracovné odevy, vlajky a zástavy možete vymeniť aj za vyšívanie či nažehlovanie.

  Asi najžiadanejšími reklamnými predmetmi sú: perá v sekcii písacie potreby, reklamné tričká v sekcii textil, USB kľúče v sekcii elektroniky a reklamné tašky pri podpore predaja. Vďačnými darčekmi sú aj reklamné dáždniky, škrabky na autosklá, šnúrky na mobily a podobne.

  Na nami ponúkaný sortiment zabezpečujeme všetky dostupné druhy brendingu (tampoprint, sieťotlač, výšivku, laser, gravír, sublimačná tlač).

  Prezentácia rezanou reklamou

  Z vášho auta vytvoríme reklamné médium decentnou tlačenou i rezanou reklamou. Získame pre vás nových zákazníkov pri čakaní na zelenú alebo v rannej kolóne, vďaka nezvyčajnému vzhľadu vášho štvorkolesového tátoša. Firemné reklamné tabule a infotabule dovedú vašich klientov presne k vám. Infosystémy v budovách doplnia predstavu vašich klientov o vašich produktoch. Výklady, led reklama či svetelné totemy zviditeľnia všetko, aj keď nesvieti slnko. Zrealizujeme vaše predstavy pomocou 3D plastických svetelných aj nesvetelných reklám.