ERB Studio

Grafická príprava

 • Firma ERB Studio s.r.o. ponúka kreatívne návrhy na printovú, webovú, prezentačnú reklamu alebo signmaking

  Grafické práce a kreatívny design sú základom našej práce. Oblečieme vašu firmu do nového šatu jednotnej grafiky. Navrhneme vám decentné logo. Pripravíme vám tlačové dáta na katalógy, plagáty, knižky či prospekty. Zabalíme váš produkt do originálnej grafiky, ktorá sa nestratí v žiadnom regáli. Ste firma, živnostník alebo súkromná osoba? Naše grafické štúdio má pre každého niečo. Navrhneme pre vás grafický dizajn a zrealizujeme kompletné propagačné materiály od loga, vizitiek, letákov, katalógov, web prezentácie, až po výrobu svadobných a iných oznámení.
  Naše štúdio vám ušetrí váš drahocenný čas, preto každú vašu požiadavku s nami vybavíte online, bez nutnosti návštevy grafického štúdia. Vaša objednávka bude príjatá a spracovaná s osobným prístupom. O procese budete pravidelne informovaný v krátkom čase.

  Logotyp

  Logotyp je prvá vec, ktorú vám môžeme ponúknuť pri budovaní mena vašej firmy. Logotyp veľa prezrádza o vašej spoločnosti. Pri navrhovaní a tvorbe loga postupujeme tak, aby bol výsledok dokonalý. Začnite vyzerať ako značka na trhu. Vyjadrite svoje hodnoty, postoje alebo ciele vašej firmy prostredníctvom unikátne vytvoreného loga. Vzbuďte vo vašich zákazníkoch pocit, že ste profesionáli a podporte tým predaj vašich produktov a služieb. Vymyslíme nové logo originálne, nápadité, vystihujúce alebo navrhneme redesign starého. Ak si prajete, vyrobíme design manuál, aby sa vaša obchodná značka vždy použila správne.

  DTP 

  Ak chcete uspieť na internete alebo v tlačenej reklame, treba mať dobre premyslený design, ktorý je doplnený o kvalitné texty a ostatné dôležité prvky. Pripravíme spolu s vami katalóg vašich produktov a služieb. Listovanie novopripraveného katalógu bude pre vás i vašich klientov príjemným zážitkom. Zalomíme tlačenú reklamu (od vizitky, cez katalóg, až po bilboard). Pripravíme výstupné dokumenty -  podklady pre tlač (tlačový výstup).

  Webdesign

  V dnešnom modernom svete z 10 mladých ludí 1 určite vie zhotoviť web stránku. Vyrobiť však obsahovo kvalitnú, dobre použitelnú web stránku, je práca vyžadujúca odborné znalosti. My kladieme dôraz na to, aby web stránka bola prístupná každému potencionálnemu návštevníkovi. Snažíme sa vytvorit takú informačnú architektúru, aby návštevník našiel klúčové informácie bez zbytočného rozmýšlania, lebo najdôležitejšou úlohou web stránky je prínos pre zákazníka. Kreatívnou grafikou stvárnime vašu web stránku a naprogramujeme ju tak, aby sa zobrazovala správne na počítači, tablete aj mobile.

  Branding

  Navrhneme reklamnú potlač prezentačného materiálu. Pripravíme vizuál svetelnej i nesvetelnej reklamy vašeho sídla, či produktu. Z vášho auta vytvoríme reklamné médium decentnou tlačenou i rezanou reklamou. Navrhneme potlač trička, šiltovky, pera, stanu alebo iného predmetu.

  Foto

  Firma ERB Studio ponúka na oživenie vašej prezentácie digitálnu fotografiu (technickú, reklamnú, umeleckú, športovú či dokumentárnu). Naučíme vás všetkému, čo potrebujete k úprave digitálnej fotografie, od jednoduchej retuše, až po zložité elektronické montáže. Ak máte vaše obrázky len na filme či papieri, nevadí - kvalitne vám ich naskenujeme do digitálnej podoby.

  Vydavateľská činnosť

  ERB Studio vám okrem prípravy pútavého designu knižky aj knižku či časopis vydá. Zabezpečíme ISBN aj vytlačenie publikácie. Zašleme povinné výtlačky do knižníc a tak sprístupníme vaše dielo aj formou zápožičky.